WordPress jest rozwijany przez tysiące programistów. Ty także możesz być jednym z tych programistów – jeżeli tylko chcesz. Jeżeli chcesz jednak zmodyfikować pliki jądra WordPress – tylko dla własnych celów – już piszemy dlaczego to odradzamy.

WordPress musi być aktualizowany

WordPress, aby był bezpieczny, musi być aktualizowany. Każda ingerencja w kod źródłowy pliki rdzenia – poza oficjalną linią produktową – powoduje, że podczas aktualizacji wszelkie zmiany zostaną nadpisane. Więc praca Twoja nie prowadzi do niczego.

Jeżeli wymyślisz: „Mój wordpress nie musi być aktualizowany” – to jesteś w błędzie. Z racji na swoje otwarte źródło, każdy błąd programistów jest wychwytywany bardzo szybko. Istnieją skrypty, które sprawdzają podatność stron na istnienie znanych błędów – są one automatyczne. Przez co hackerzy bardzo szybko zmienią zawartość Twojej strony. Mogą wtedy użyć Twojej strony do wysyłania spamu, albo utworzyć na twojej stronie skrypty phishingowe. Nie bądź zaskoczony, gdy do Ciebie w takim przypadku zgłosi się Policja – są to działania nielegalne, z których będziesz musiał się tłumaczyć.

Dokumentacja WordPress twoim przyjacielem.

Dokumentacja WordPress pokazuje, jak wiele możliwości daje wykorzystanie systemu WordPress. Pokazuje, że tak naprawdę wszelkie modyfikacje są dostępne bez konieczności modyfikacji jądra. Dzięki licznym wykorzystaniu akcji i filtrów, możesz bardzo elastycznie dopasować WordPressa do swoich potrzeb. Przy tworzeniu skórek do WordPressa praktycznie wszystko można wykonać – według oczywiście potrzeb i wyobraźni designera.

Dzięki doświadczeniu jakie posiadamy, już wiele rozwiązań mamy na wyciągnięcie ręki.

Skórki-Dzieci

Specjalizujemy się we wdrożeniach stron. Ważne jest, aby podobnie jak wordpress, skórki były aktulizowane. Nasza skórka Uniset współpracuje z topowymi skórkami komercyjnymi, które są rozwijane przez developerów.